Wyjątkowe integracje dla Shoplo

0
1803

Sellintegro jest platformą integracyjną umożliwiającą pomoc w prowadzeniu biznesu w internecie. Integracja Shoplo jest wtyczką, która automatycznie pobiera zamówienia z shoplo od razu do systemu comarch optima. Można także synchronizować produkty i stany z comarch optima do shoplo.

Po wypełnieniu scenariusza instaluje się program, który integruje twoje dane środowisko ze sklepem internetowym gdzie możesz przetwarzać swoje zamówienia ze wszystkich statusów, tworzyć zamówienia RO, paragony imienne czy faktury Vat. Również można tworzyć i powiązywać kontrahentów dzięki EAN, SKU, nazwie id itp.

Pierwsza konfiguracja i plusy

Pracę z sellintegro rozpoczynasz bez jakiejkolwiek wiedzy specjalistyczno-programistycznej gdzie wszystko jest uproszczone i przejrzyste dla użytkownika. Proces uruchamiania posiada korzystne pakiety dla użytkowników gdzie za pomocą odpowiedzi na pytania użytkownik otworzy konto i ustawi swoją integrację.

Dodatkowo zaletą jest możliwość 30 minutowej bezpłatnej konfiguracji z technikiem sellintegro gdzie asystent pomoże w konfiguracji usługi bezproblemowo. Również plusem jest indywidualna modyfikacja integracji usługą mailową gdzie część jest darmowa i część płatna.

Jakie korzyści ma jeszcze shoplo?

W cenie abonamentu Sellintegro przeprowadza nowe aktualizacje oraz dodaje nowe funkcjonalności. Również posiada bezpłatne wsparcie w 5 poziomach wsparcia i niezależnie, który poziom jest wybrany posiada on świetnie przygotowany program i jest realizowany w jak najlepszy sposób dla użytkownika z expertem sellintegro.

Poziom wsparcia można w ustawieniach modernizować i wybrać dla siebie odpowiedni oraz w każdej chwili zmienić. Kontakt klienta z obsługą drogą mailową czy nawet telefonicznie przebiega sprawnie i jest w kolejności wiadomości od klientów.

Najwyższa jakość za darmo

Integrację shoplo w sellintegro posiadają pierwszy pakiet na pierwszy miesiąc, który jest bezpłatny i korzystny dla użytkowników. Wystarczy dla klientów mających 10  zamówień dziennie i posiada wszystkie funkcje jakie mają płatne pakiety w kolejnych etapach.

Przeznaczony jest dla małych sprzedawców lub wsparć zewnętrznych. Pakiet ten nazywa się Self-Managed i ze względu korzyści i przetestowania programu i funkcji jest najczęściej wybieranym pakietem w usłudze integrację shoplo.

Pakiety w korzystnych cenach

Sellintegro posiada 5 korzystnych pakietów w atrakcyjnych cenach. Pierwszy pakiet próbny jest bezpłatny, a kolejne to 4 pakiety z opłatą abonamentową płatną co miesiąc. Drugim w kolejności pakietem po bezpłatnym jest pakiet Starter w korzystnej niskiej cenie za miesiąc i jest także przeznaczony dla małych sprzedawców. Zawiera wszystkie dostępne funkcje z ograniczeniami liczby zamówień.

Trzecim najpopularniejszym i najczęściej wybieranym pakietem jest pakiet Premium. Pakiet ten posiada wszystkie funkcje bez ograniczeń i jest minimalnie droższy od pakietu Starter oraz minimalna subskrypcja pakietu Premium jest na 3 miesiące. Czwartym pakietem jest pakiet Business, który posiada wszystkie funkcje bez ograniczeń i jest minimalnie droższy od Premium, ponieważ zawiera więcej godzin wsparcia technicznego w miesiącu.

Minimalny okres wykupienia to 3 miesiące i jest to pakiet przeznaczony dla dużych sprzedawców i hurtowni. Ostatnim najdroższym i największym pakietem dla firm i hurtowni jest pakiet Enterprise. Posiada subskrypcję na minimum 6 miesięcy oraz wszystkie funkcje bez limitów z dodatkową przewagą nad innymi pakietami w ilości godzin wsparcia technicznego i większą ilością godzin pakietu prac programistycznych.

Źródło: https://sellintegro.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here