Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. W internecie taki efekt można osiągnąć w dość prosty sposób. Dokładnie opiszę jak możesz to osiągnąć w swoim biznesie.

Tak naprawdę wystarczy poprawić 2 elementy, które mają kluczowy wpływ na sprzedaż. Po pierwsze liczbę osób, które zauważą Twoją stronę www. Wzrost ilości naturalnych odwiedzin oczywiście spowoduje wzrost ilości klientów. Dla przykładu wzrost z 1000 odwiedzin miesięcznie na 1200 spowoduje wzrost ilości klientów o około 20% przy innych czynnikach niezmiennych (mówimy tu o wzroście wejść tego samego typu osób).

Druga sprawa to konwersja czyli ilość osób, która z danej ilości wejść na stronę www zostanie Twoimi klientami. Odpowiednie przygotowanie strony www spowoduje, że zyskasz więcej klientów. Dla przykładu jeśli na 1000 wejść 10 osób zostaje Twoimi klientami to masz konwersję, która wynosi 1%. Dopracowanie strony www lub zbudowanie nowej lepszej ma na celu zwiększenie konwersji. Wzrost o wysokości 20% w większości przypadków nie jest problemem.

Jak sam widzisz nie ma tu żadnej magii. Wystarczy zwiększyć ilość wejść na stronę www o 20% oraz konwersję o 20%, by łącznie dało to wzrost ilości klientów o 40%.

Jeśli to takie proste, dlaczego więc większość biznesmanów tego nie robi? Zapewne znaczna ilość osób nie zdaje sobie sprawy z tego w jak prosty sposób mogą zwiększyć swoją sprzedaż prawie o połowę. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz zwielokrotnić ilość swoich klientów to zachęcam do dalszej części artykułu, który znajduje się pod poniższym linkiem:

http://e-hermer.pl/blog/strony-www/187-jak-w-prosty-sposob-zwiekszyc-ilosc-klientow-o-40

Wyjaśniam w nim co dokładnie zrobić, by osiągnąć efekt zwiększenia sprzedaży o 40%.

Jeśli nie chcesz robić samodzielnie analizy swojej strony www, napisz do nas, a wykonamy ją za darmo i bez żadnych zobowiązań. Powiemy co zmienić na Twojej stronie, aby poprawić jej efektywność.

Kontakt: jacek@e-hermer.pl

Strona www: www.e-hermer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here