Jak szybko i wygodnie wysyłać paczki

Prowadzenie firmy, która wysyła towary w różne miejsca Polski to szereg wyzwań. Jednym z nich jest szybkie i sprawne dostarczenie produktów wymagającym klientom. Dowiedz się, jakie rozwiązanie będzie korzystne dla obydwu stron oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę. W niniejszym poradniku znajdziesz wszystkie szczegóły.

Paczkomaty gwarancją szybkich dostaw

Szybkość przesyłek to dziś bardzo ważny element właściwie funkcjonującego sklepu internetowego. Klienci zdążyli już przyzwyczaić się, że większość produktów mogą otrzymać w ciągu doby. I paczkomaty pod tym względem sprawdzają się znakomicie, gdyż w czasie 24 godzin do skrytek dociera aż 98% przesyłek. To doskonała wiadomość zarówno dla sprzedających, jak i osób, które uwielbiają robić zakupy przez internet.

Wybierz wygodę

Paczkomaty to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż wystarczy tylko umieścić paczkę w nowoczesnej maszynie, a kurier przetransportuje ją do tej, zlokalizowanej w miejscowości klienta. Wszystkie informacje na temat firmy Inpost, która obsługuje paczkomaty, znajdziesz na stronie operatora logistycznego Kurierovo.pl. Ponadto dowiesz się tam wszystkiego na temat wielu innych usług kurierskich, porównasz ceny i wybierzesz najkorzystniejsze rozwiązanie. To doskonała propozycja dla wszystkich właściciel firm.

Paczkomaty na każdym kroku

Kolejną zaletą paczkomatów jest ich lokalizacja. Gdzie się znajdują? Łatwiej zapytać, gdzie ich jeszcze nie ma oraz gdzie się za chwilę pojawią. W całej Polsce jest ich ponad 11.000. Dzięki temu Twoje produkty mogą docierać zarówno do dużych miast, jak i mniejszych miejscowości. W wielu przypadkach wystarczy się tylko rozejrzeć, aby w promieniu kilku kilometrów znaleźć minimum jeden paczkomat. Nie ulega wątpliwości, że te funkcjonalne maszyny zrewolucjonizowały rynek przesyłek.

Ponadprzeciętna wygoda

Zarówno nadawanie, jak i odbieranie przesyłek z paczkomatu jest banalnie proste i wygodne. Teraz nie musisz już umawiać się z kurierem na odbiór czy nadanie swojej paczki. Wystarczy krótki spacer i kilkanaście sekund spędzonych przy paczkomacie. Ponadto zarówno nadawcy, jak i odbiorcy mogą skorzystać z wygodnej aplikacji mobilnej. Ta pozwala nawet na zdalne otwieranie skrzynki, co świadczy o wygodzie na najwyższym poziomie.

Niskie ceny

Przy omawianiu atutów paczkomatów, trudno nie wspomnieć o bardzo atrakcyjnych cenach. Stosunek kosztów wysyłki do funkcjonalności i komfortu stoi na znakomitym poziomie. Na stronie platformy logistycznej Kurierovo.pl znajdziesz cennik poszczególny usług, który może miło zaskakiwać. Wszystko to sprawia, że dziś tak wiele sklepów oferuje wysyłkę za pośrednictwem paczkomatów. Zdecydowanie warto sięgnąć po takie rozwiązanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here