W siedzibie każdej firmy powinien znajdować się dystrybutor wody. Ich popularność z roku na rok cały czas rośnie i często można je spotkać również w obiektach użytku publicznego, jak również w prywatnych domach.

Woda dla firm i jej zalety

Największymi zaletami dystrybutorów wody jest ich dostępność, a także możliwość picia wody w różnych temperaturach. Urządzenia oferują zarówno zimną wodę, która będzie idealna latem, jak również gorącą, którą można zalać herbatę lub kawę. Istnieje również możliwość zmieszania wody, aby otrzymać letnią, idealną do postawienia na biurku i sączenia po trochu wodę.

Kolejną zaletą dystrybutorów jest ich uniwersalność, a także wygodą użycia. Ponadto woda z dystrybutorów jest znacznie bardziej ekologiczną alternatywą, dla wody butelkowanej. Dystrybutory powinny stać w łatwo dostępnych i dobrze widocznych miejscach, aby każdy pracownik lub gość firmy mógł z niej skorzystać.

Rodzaje dystrybutorów

Woda dla firm to doskonały sposób na zapewnienie pracownikom świeżej i zdrowej wody, która jest niezbędna do życia. Należy podkreślić, że obecnie na rynku można wybierać spośród różnych rodzajów dystrybutorów w zależności od preferencji i upodobań pracowników. Dystrybutory można podzielić na trzy zasadnicze kategorie:
– butlowe,
– bezbutlowe,
– wody gazowanej.

Dystrybutory butlowe pomieszczą ponad 20 litrów wody mineralnej i stanowią doskonałą alternatywę dla wody butelkowanej. Są one znacznie bardziej ekonomiczne i znacznie bardziej uniwersalne w użytku. Dystrybutory bezbutlowe cieszą się coraz większa popularnością, ponieważ w momencie, kiedy kończy się woda w butli nie trzeba wzywać serwisu do przywiezienia kolejnej porcji wody. Dystrybutory działają na podobnej zasadzie co filtry do wody i doskonale się sprawdzają również w domach prywatnych. Z kolei dystrybutory wody gazowanej są wyposażone w 4 opcje dozowania wody: gorącą, zimną, w temperaturze pokojowej, a także zimną gazowaną.

Gdzie najlepiej sprawdzają się dystrybutory?

Woda dla firm idealnie sprawdza się w dużych firmach i korporacjach – tam najczęściej można spotkać kilka dystrybutorów rozstawionych na korytarzach lub przy windach. Ponadto takie dystrybutory bardzo często umieszczane są również w aneksach kuchennych.

Ponadto dystrybutory bardzo często można spotkać również w prywatnych gabinetach lekarskich, w obiektach użytku publicznego jak np. w urzędach, w sądach czy starostwach. Ponadto coraz częściej można je spotkać również w prywatnych domach lub mieszkaniach w bloku, a także w hotelach.

Artykuł przygotowany we współpracy z firmą Yazamco Poland Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here